गर्मीले सतायो (तस्वीरहरु)

२७ जेठ, काठमाडौं । पछिल्लो केही समययता काठमाडौं उपत्यकासहित देशभर गर्मी बढेकाले जनजीवन कष्टकर बनेको छ । घरबाहिर चर्को काममा बसेर काम गर्नुपर्ने र कामविशेषले घरबाहिर हिँडडुल गर्नेहरु मौसम परिवर्तनको असरको चपेटामा परेका छन् ।

चर्को घाम लगेका कारण घाममा हिँड्ने सर्वसाधारयण केहीबेरमै असिन पसिन हुन्छन् । गर्मी बढेका कारण चिसो पेयपदार्थ, लसी, दही, सोडा आदिको बिक्री बढेको छ । काठमाडौंको मुख्य ब्यापारिक क्षेत्रमा कतिपय संघसंस्थाले निशुल्क खानेपानी सेवा दिएका छन् । त्यस्ता ठाउँमा पानी खान पुग्नेहरु बढेका छन

गर्मीका कारण उपत्यकाको नदी, पोखरी र तलाउमा पौडी खेलिरहेका बालकालिका पनि धेरै देखिन्छन् । बाँदरहरुले पनि पोखरी र तलाउमा पौडी खेल्ने र ढु्रगेधारामा पानी खाइरहेको देखिन्छ ।

हेर्नुहोस् तस्वीरहरु
                

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0